Partnerzy Melpe

SerwerPlus - Partner Melpe

SerwerPlus

Firma z branży hostingowej oferującej kompleksowe usługi związane z rozpoczęciem działalności w internecie: hosting, domeny, digital marketing, web design. Każdy klient SerwerPlus, który przedłuży roczne usługi hostingowe, może korzystać z programu Melpe za darmo przez rok czasu. Informacje dotyczące współpracy: https://www.serwerplus.pl/faktura_online.html Adres www: serwerplus.pl
SerwerPlus - Partner Melpe

HeapMail

Przedsiębiorstwo Heapmail, ze swoim gronem fachowców i specjalistów, od wielu lat spełnia potrzeby firm, instytucji oraz osób prywatnych w dziedzinach takich jak:
 • oprogramowanie,
 • strony www, projekty IT,
 • sklepy internetowe,
 • reklamy i promocje w Internecie.
Rozwój Heapmail jest jak rozwój Internetu – dynamiczny i nieustanny, a własne działania przekłada na rozwój swoich Klientów. Dla każdego zainteresowanego Klienta Heapmail posiada specjalny kod rabatowy, dający możliwość przez rok korzystania z programu Melpe. Natomiast wszyscy klienci Melpe, którzy planują podjęcie współpracy z Heapmail po podaniu hasała „Melpe” otrzymają rabat 10%.

Dane kontaktowe

Lokalizacja: ul. Beethovena 10, 58-300 Wałbrzych Adres www: www.hm.pl
Inpensa - Biura rachunkowe Wrocław

Inpensa – biuro rachunkowe

Inpensa jest biurem rachunkowym z Wrocławia kierującym swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorców, osób prawnych oraz małych i średnich firm. Realizowane usługi rachunkowe i podatkowe:
 • prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie kadr i płac,
 • prowadzenie księgi handlowej,
 • elektroniczny obieg dokumentów,
 • prowadzenie karty podatkowej i ryczałtu ewidencjonowanego.
Lokalizacja: Wrocław, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24

Dane kontaktowe

tel. +48 71 300 14 14, kom. +48 690 275 275, biuro@inpensa.pl Informacje dotyczące współpracy: https://inpensa.pl/partnerzy/ Adres www: inpensa.pl
Hostedby.pl

Hostedby.pl

Uznana marka w branży hostingowej, oferująca swoim Klientom takie usługi jak: hosting, serwery, domeny internetowe, certyfikaty SSL, bazy danych i wiele innych. Czyli wszystko, co potrzeba do działania w sieci Twojej strony www, sklepu internetowego czy też poczty mailowej. W branży działa już od roku 1997. Każdy zainteresowany Klient hostedby.pl otrzyma specjalny kod rabatowy, umożliwiający korzystanie z programu Melpe za darmo przez rok. Natomiast każdy Klient Melpe, który zakupi usługi w hostedby.pl i poda hasło „Melpe”, to otrzyma rabat 10%.

Dane kontaktowe

Adres www: hostedby.pl  
Biuro rachunkowe ALGTASSA

ALGTASSA – biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe ALG TASSA działania na rynku wrocławskim od 2006 roku. W skład firmy wchodzą specjaliści z zakresu księgowości, finansów, kadr, płac i BHP, którzy także dysponują certyfikatem MF (nr 15998/2006 ) uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pełna oferta obejmuje:
 • usługi księgowe – zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowanie polityki rachunkowości,
 • kadry i płace – prowadzenie ewidencji i akt pracowniczych,
 • szkolenia BHP – szkolenia wstępne i okresowe.

Dane kontaktowe

tel. +48 71 759 32 39, wroclaw@tassa.pl Lokalizacja: Wrocław, ul. Inowrocławska 21c lok. 4 Adres www: tassa.pl
Biuro rachunkowe PGA Account

PGA Account – biuro rachunkowe

PGA Account jest biurem rachunkowym z siedzibą tuż przy granicy Wrocławia. Biuro oferuje usługi w zakresie książki przychodów i rozchodów, karty podatkowej , ryczałtu, ksiąg handlowych oraz kadr i płac. Informacje dotyczące współpracy:
 • preferowany kontakt mailowy, telefoniczny, przez Messenger lub Whatsapp,
 • elastyczność w zakresie godzin pracy oraz kontaktu z klientem,
 • odbiór dokumentów księgowych z siedziby firmy klienta.

Dane kontaktowe

Justyna Grzywny, tel. +48 669 150 997, biuro@pga-account.pl Lokalizacja: 55-330 Brzezina pod Wrocławiem, ul. Markowa 34